Neden Biz?

no8_logoİleri görüşlü firmalara özel dijital strateji geliştirme, dönüşüm oranını artırma, online markalaşma, reklam ve analiz yöntemleri.

Çalışmalarımızdaki ana tema; müşterilerimiz ve diğer çözüm ortaklarımız ile şeffaf, dürüst, karşılıklı güven ve ileriye dönük uzun soluklu çalışma prensiplidir.

Son Tweet’ler

Twitter'da takip edin

Bültenimize Kaydolun!

Sektörel gelişmeler, interaktif haberler ve bizden haberdar olabilmek için, mail bültenimize kaydolun.


İletişim

Alan Adı Sorgulama

Biz kimiz

Solomo Dijital Medya Ajansı

Home / Biz kimiz?

İleri görüşlü firmalara özel

Dijital strateji geliştirme, dönüşüm oranını artırma, online markalaşma, reklam ve analiz stratejileri

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde dijital ortamda var olmanız, mevcut ve potansiyel hedef kitleniz tarafından da ulaşılabilir olmanızı ve aynı zamanda satışlarınızda olumlu ivmeler yakalamanızı sağlamak amacıyla, işinde profesyonel ekibimiz ile sürekli gelişen, değişen dünya ve trendleri yakından takip ederek, sizlere bütünleşik online markalaşma ve pazarlama stratejileri sunuyoruz.

Web Tasarım, Web Geliştirme, Mobil Uygulama, Sosyal Medya Yönetimi, Takip ve Analizi, Dijital Strateji Geliştirme, İçerik Pazarlama Stratejileri, Online Reklam Yönetimi, Dijital PR, SEO (arama motoru optimizasyonu), Lokal SEO (Bölgesel arama motoru optimizasyonu stratejileri), PPC (Pay Per Click) Tıklama Başına Maliyet Stratejileri, Online İtibar Yönetimi, Mobil Pazarlama, Eposta Pazarlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, Facebook Uygulama Geliştirme ve Dijital Danışmanlık hizmetlerimiz ile dijital dünyada çözüm ortağınız oluyoruz.

Özün Web Tasarımı
Google Dostu Yazılım
Kullanışlı Kontrol Paneli
Responsive Tasarım
Hatasız Link Yapısı
7/24 Canlı Destek
HİZMETLERİMİZ
“İnsanlar reklamları okumazlar, izlemezler, dinlemezler. İnsanlar ilgilerini çeken şeyleri okurlar, izlerler, dinlerler. Bu da bazen bir reklam olur.”Howard Gossage