Biz Kimiz? | Solomo Dijital Reklam Ajansı

KURUMSAL

SOLOMO DİJİTAL MEDYA AJANSI

AP68 Creative Studio logo

PROFESYONEL EKİBİMİZ

Markanızı ve ürününüzü ön plana çıkartmak için, profesyonel ekibimiz ve kreatif tasarımlarımız ile arkanıza yaslanın ve markanızın ilerleyişini seyredin.

SOLOMO DİJİTAL STRATEJİ

DİJİTAL MEDYA AJANSI

SOLOMO DİJİTAL STRATEJİ

En temel noktadan başlamak gerekirse, sormamız gereken ilk soru Solomo Dijital Medya Ajansı "Neler yapıyor?" konusudur. Solomo Dijital Medya Ajansı işletmeler ve işletmelerin sahip oldukları markalar için dijital mecralarda görünürlüğünü arttırmalarını sağlar. Artan dijital görünürlük ile işletmeler potansiyel hedef kitlesine kolayca ulaşır.

Solomo Dijital Medya Ajansı, geleneksel medya ajanslarından farklıdır. Tüketici ihtiyaçlarını, davranışlarını ve tutumlarını ölçümleyecek veriye ulaşır ve her yapılan kampanyanın ve çalışmanın sonucunu ölçümleyebilir. 

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Solomo Dijital Medya Ajansı yeni dijital çağın gerekliliklerini belirleyerek, oluşturdukları kılavuz doğrultusunda hem kendi işleyişlerini yeniden düzenliyor hem de müşterisi olan markaları pazarlama çalışmalarında yönlendiriyor. Sürecin iyi yönetilmesi ve bu sayede doğru ürün ve hizmetin, doğru zamanda, doğru hedef kitleye ulaşması ise başarıyı getiriyor.

SOLOMO DİJİTAL VİZYON

DİJİTAL MEDYA AJANSI

SOLOMO DİJİTAL VİZYON

Solomo Dijital Medya Ajansı işe başlamadan önce, işletme ile detaylı bir görüşme yapar. Sahip olduğu marka, iş modeli, ulaşmak istediği hedef kitle ve uzun vadeli planları hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirir. Aldığı veriler ışığında, markanın dijital stratejisi planını çıkarır. Bu planı, markanın kısa ve uzun vadede ulaşabileceği potansiyel hedef kitle hakkında analizleri ile destekler.

Solomo Dijital Medya Ajansı aşağıdaki tüm noktalar hakkında etkili strateji üretebilmelidir.

  • Markanın sahip olduğu websitesi veya eticaret altyapısı
  • Mobil ve masaüstü ziyaretçiler için websitesi kullanıcı deneyimi durumu
  • Kullanılan ve kullanılması gereken dijital mecralar  
  • Markanın sosyal medya görünürlüğü
  • Sosyal medya içerik stratejisi

Solomo Dijital

PROFESYONEL EKİBİMİZ

Bazen uçuk fikirler çıkartan, bazen nokta atışı yapan, bazen ise kendimizin bile inanamadığı projelere imza atan, kırık ama bir o kadar da profesyonel ekibimiz ile tanışın :)